3D animátor » Seraphstore.com, Budapest

Állás jellege:
Teljes munkaidős

Munkavégzés helye:
Budapest XI,
Móricz Zsigmond körtér
Magyarország

Küldendő:
Portfólió, önéletrajz.

Publikálva:
2017. jan. 29.

Cégünk a Seraphstore.com Kft egy év alatt vált Magyarország legnagyobb férfi ruházati webáruházává. Idén elnyertük a legjobb európai designer webshopnak járó díjat.2016 novemberében két új országot, Szlovákiát és Csehországot nyitottuk meg. 2017-ben további tíz ország nyitását tervezzük.

Tudja, hogy kell lenyűgözni a nézőket? A legnagyobbat akarja alkotni? Akkor Önt keressük!

Főbb feladatok:

  • infógrafikák és 3D animációk készítése
  • videók vágása és egyéb mozgóképes utómunkálatok

Elvárások:

Sokrétű és komoly referenciák animációs videók/egyedi animációk terén. Kérjük a küldött önéletrajzban lehetőség szerint linkekkel jelölje meg referenciáit.

Az alábbi szoftverek magas szintű ismerete:

  • Adobe Premier vagy Edius
  • Cinema 4D vagy 3D Studio Max
  • Maya, After Effects

Előny:

  • operatőri tapasztalatok
  • karriertudat

Amit kínálunk:

  • Magyarország legjobb képzési és motivációs rendszere
  • Magyarország leggyorsabban fejlődő online áruháza, és leggyorsabban fejlődő alkalmazottaival való közös munka
  • nyugati fizetés + magas prémium lehetőség + céges utazások
  • szép irodai környezet, teljes panorámás iroda + könnyen megközelíthető elhelyezkedés
  • nívós munkahely, ahova kiváltság csatlakozni
  • nettó fizetés: 400 000 Ft/hó

Cég weboldala:
Seraphstore.com

Cég típusa:
Magán vállalat

Székhely:
Budapest

Alapítás:
2014

Iparág:
Kereskedelem

Díjmentes álláshirdetés ›