ARCHICAD diák tesztmérnök » Graphisoft, Budapest

A GRAPHISOFT® által fejlesztett világszerte elismert ARCHICAD építészeti tervezőrendszer tesztelő csoportjába keresünk főiskolai / egyetemi hallgatót legalább heti 20-25 órás munkavégzésre a termékek minőségbiztosítási feladatainak elvégzésére.

A feladatkör:

Az ARCHICAD építészeti tervezőrendszer fejlesztő részlegén a minőségbiztosítási csoport tagjaként az ARCHICAD programcsomagok végtesztelése, az ARCHICAD program funkcióinak tesztelése, valamint a szoftver-minőségbiztosítási rendszer megújításában, továbbfejlesztésében való aktív részvétel.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • ARCHICAD felhasználói tudás
  • Felsőfokú műszaki tanulmányok folyamatban
  • Közepes szintű angol nyelvtudás
  • Legalább heti 20 órás munka vállalása órarenddel összeegyeztetve

Előny:

  • Szoftvertesztelési ismeret / tapasztalat
  • Egyéb, elterjedt CAD rendszer (AutoCAD, Revit, stb.) ismerete
  • Operációs rendszerek (Windows, OS X) széleskörű ismerete

Értékek, amiben mi hiszünk:

  • Gyorsaság az innovációban és a megvalósításban
  • Mindenben a tökéletességre törekszünk
  • Elismerjük az eredményeket
  • Sokfélék vagyunk, de egységes értékrend szerint dolgozunk

Hiredető:
Graphisoft

Állás jellege:
Részmunkaidős

Bérezés:
Megegyezés szerint

Munkavégzés helye:
Graphisoft park
Budapest

Posztolva:
2016. december 15.