Építész, belsőépítész tervező » Art1st

Munka jellege:
teljes munkaidős

Szükséges végzettség:
felsőfokú

Szükséges tapasztalat:
min. 1 év

Munkavégzés helye:
Budapest

Fizetés módja:
havi bérezés

Küldendő anyagok:
önéletrajz, portfólió

Az Art1st Design Stúdió több, mint 25 éve sikeresen működő, az építészet, belsőépítészet és grafikai területeken teljes körű tervezést és kivitelezést nyújtó, nagyrészt külföldi ügyfeleket kiszolgáló cég. Keressük leendő építész, belsőépítész munkatársunkat!

Feladatok

  • Tervezés: épületek és belsőépítészeti terek; bútorok és egyedi tervezésű használati- és dísztárgyak terveinek kidolgozása önállóan, vagy csoportban, koncepció, látványterv, vázlatterv, engedélyezési terv, tenderterv, kiviteli terv, konszignáció, megvalósulási dokumentáció szinteken.
  • Egyeztetéseken való részvétel: megbeszélések, egyeztetések a szakági tervezőkkel, megrendelővel, belső munkatársakkal, kivitelezőkkel, stb. Emlékeztetők írása és e-mailben való szétküldése.
  • Helyszíni bejárások: helyszíni felmérések, fotózások, itthon és külföldön. A felmérések gépi feldolgozása.
  • Kivitelezés előkészítése és felügyelete: tervezői árbecslések készítése, közreműködés a kivitelezők kiválasztásában, értékelésében. Javaslattétel a megrendelőnek. Anyagminták felkutatása, elemzése, bemutatása. Kivitelezés helyszíni művezetése, helyszíni jegyzőkönyvek írása.
  • Project Manager asszisztencia: projekttől függően, kizárólag a Munkakör jellegéhez tartozó projektek esetében, a Project Manager munkájának segítése, kizárólag Vezető Project Manager jóváhagyásával.
  • Tréningek: a cégvezetés által előírt tréningeken, oktatásokon való aktív részvétel.

Elvárások

  • angol nyelv ismerete haladó szinten
  • egyetemi végzettség
  • minimum 1 év tapasztalat - több év előnyt jelent
  • B kategórás jogosítvány, vezetői gyakorlat
  • barátságos, segítőkész, dinamikus fellépés, jó kommunikációs készség
  • rendszerszemlélet, önnálóság

Amit kínálunk

  • hosszútávú együttműködés lehetősége
  • fiatal, lendületes csapat támogatása
  • speciális irodai szoftverek betanítása

Cég weboldala:
Art1st

Cég mérete:
10-50 munkatárs

Cég típusa:
Magán vállalat

Székhely:
Budapest
Magyarország

Iparág:
Kreatívipar

Díjmentes álláshirdetés ›