Építészmérnök » Bánáti+Hartvig Építész Iroda, Budapest

Állás jellege:
Teljes munkaidős

Munkavégzés helye:
Budapest
Magyarország

Küldendő:
Portfólió, önéletrajz, fizetési igény.

Publikálva:
2017. jan. 25.

Budapesti 30 fős irodánk célja olyan épületek tervezése, amelyek térszerkezetét, anyagait, tervezésének, megvalósításának módját, architektúráját, üzenetét koherens, átlátható, racionális rend uralja. A legkorszerűbb megoldások, tervezési metodikák és technológiák alkalmazására törekedve építészeti alapelveinkben is mindenkor a progresszió talaján állunk.

Tudatában vagyunk annak, hogy az épület létrejöttének primer indoka a benne elhelyezendő funkció, amit a tartósság reményében úgy szándékozunk strukturálni, hogy az időben fellépő változásokat képes legyen rugalmasan kiszolgálni. Az épület üzenetének hűen kell kommunikálni a tervezés alapelveit, illetve reagálnia kell kialakult környezetére. Tiszteljük bolygónkat, általános értelmiségi felelősségnek tekintjük megóvását azoktól a veszélyektől, amiket a civilizáció okoz. Környezettudatos szakértelemmel törekszünk az általunk tervezett épületek keltette veszélyek minimalizálására.

Ha szívesen dolgozol egy fiatalos és kreatív csapat tagjaként, szereted támogatni mások munkáját, jól érzed magad családias légkörben és értékeled a modern irodai környezet, nálunk a helyed!

Főbb feladatok:

Folyamatban lévő projektjeinkre keresünk építész tervezőt budapesti irodánkba, akinek feladatai többek között:

  • építészeti részletek tervezése (koncepció tervek, építési engedélyezési tervek és kiviteli tervek önálló vagy részfeladatai)
  • számítógépes tervfeldolgozás (ArchiCad)
  • építész kollégákkal való csapatmunka
  • kapcsolattartás és együttműködés szakági kollégákkal
  • egyeztetéseken való részvétel

Elvárások:

  • építész vagy építészmérnök végzettség
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • ArchiCad készség szintű ismerete, használata
  • precizitás, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság, lojalitás
  • csapatban való együttműködés
  • terhelhetőség
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban

Előnyt jelent:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • egyéb építészeti szoftver (pl.: látványtervezés) ismerete
  • építész irodában szerzett szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

Hosszú távra tervezhetsz velünk, mert megbízható és stabil munkahely vagyunk. A versenyképest fix fizetés mellé biztosítunk Neked fejlődési és tanulási lehetőségeket, színes és sokrétű feladatokat, jó hangulatú környezetet és egy nagyon jófej csapatot.

    Cég weboldala:
    Bánáti+Hartvig

    Cég mérete:
    11-50 munkartárs

    Cég típusa:
    Magán vállalat

    Székhely:
    Budapest

    Alapítás:
    1996

    Iparág:
    Építőipar

    Díjmentes álláshirdetés ›