Építész-tervező » DVM group, Budapest

Állás jellege:
Teljes munkaidős

Helyszín:
Budapest V.
Magyarország

Publikálva:
2017. jan. 5.

A DVM group, Magyarország egyik legkomplexebb építőipari szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportja új munkatársat keres építész-tervező munkakörbe.

Szakmai feladatok:

  • építészeti-, belsőépítészeti projekt tervezések és az ahhoz kapcsolódó szervezési feladatok magas szintű ellátása,
  • alvállalkozó szaktervezők munkájának koordinálása,
  • koncepciók prezentálása a megrendelőknek,
  • új és régi ügyfelekkel való kapcsolattartás.

Ideális a jelentkező, aki:

  • felsőfokú építészmérnöki végzettséget szerzett,
  • ideálisan 3-5 év tervezői tapasztalattal rendelkezik,
  • angol nyelvtudása aktív írásban és szóban,
  • képes szoros határidők mellett is profin és precízen dolgozni,
  • határozott fellépéssel és meggyőző kommunikációs, prezentációs képességgel rendelkezik, hitelesen tudja képviselni munkáját és véleményét mind a munkatársakkal, mind az ügyfelekkel való együttműködés során,
  • az Archicad, Artlantis, Photoshop programokat magas szinten ismeri,
  • önálló építészeti és belsőépítészeti elképzelésekkel rendelkezik,
  • tud és szeret csapatban dolgozni.

Amit nyújtani tudunk:

  • Az egyik legsikeresebb építész - belsőépítész cég munkájába való bekapcsolódás lehetősége,
  • magas színvonalú munkák, szakmai kihívások,
  • önálló munkavégzés, gyors szakmai fejlődés,
  • pozíciónak megfelelő anyagi juttatás.

Cég weboldala:
DVM group

Cég mérete:
51-100 munkatárs

Cég típusa:
Magán vállalat

Székhely:
Budapest

Alapítás:
1995

Iparág:
Építőipar

Díjmentes álláshirdetés ›