Építész-belsőépítész » Art1st Design Stúdió, Budapest

Állás jellege:
Teljes munkaidős

Munkavégzés helye:
Budapest XII.
Mátyás király út 18.
Magyarország

Küldendő:
Portfólió, önéletrajz, fizetési igény.

Jelentkezési határidő:
2017. feb. 23.

Publikálva:
2017. jan. 30.

Az Art1st Design Stúdió 1989-ben alakult. Cégünk több, mint 25 éve sikeresen működő, az építészet, belsőépítészet és grafikai területeken teljes körű tervezést és kivitelezést nyújtó, nagyrészt külföldi ügyfeleket kiszolgáló cég.

Feladatok:

  • Tervezés: épületek és belsőépítészeti terek; bútorok és egyedi tervezésű használati- és dísztárgyak terveinek kidolgozása önállóan, vagy csoportban, koncepció, látványterv, vázlatterv, engedélyezési terv, tenderterv, kiviteli terv, konszignáció, megvalósulási dokumentáció szinteken.
  • Egyeztetéseken való részvétel: megbeszélések, egyeztetések a szakági tervezőkkel, megrendelővel, belső munkatársakkal, kivitelezőkkel, stb. Emlékeztetők írása és e-mailben való szétküldése.
  • Helyszíni bejárások: helyszíni felmérések, fotózások, itthon és külföldön. A felmérések gépi feldolgozása.
  • Kivitelezés előkészítése és felügyelete: tervezői árbecslések készítése, közreműködés a kivitelezők kiválasztásában, értékelésében. Javaslattétel a megrendelőnek. Anyagminták felkutatása, elemzése, bemutatása. Kivitelezés helyszíni művezetése, helyszíni jegyzőkönyvek írása.
  • Project Manager asszisztencia: projekttől függően, kizárólag a Munkakör jellegéhez tartozó projektek esetében, a Project Manager munkájának segítése, kizárólag Vezető Project Manager jóváhagyásával.
  • Tréningek: a cégvezetés által előírt tréningeken, oktatásokon való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Angol nyelv ismerete haladó szinten
  • Egyetemi végzettség
  • Minimum 1 év tapasztalat - több év előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány, vezetői gyakorlat
  • Microsoft Office programok magas szintű használata
  • Graphisoft ArchiCAD 19 magas szintű használata
  • Adobe Photoshop ismerete és használata
  • Adobe InDesign ismerete előny (használatát egyébként betanítjuk)
  • Barátságos, segítőkész, dinamikus fellépés, jó kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet, önállóság

Előnyt jelent:

  • Német középszint előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú együttműködés lehetősége
  • Versenyképes fizetés
  • Juttatások
  • Fiatal, lendületes csapat támogatása
  • Speciális irodai szoftverek betanítása

Cég weboldala:
Art1st

Cég mérete:
11-50 munkartárs

Cég típusa:
Magán vállalat

Székhely:
Budapest

Alapítás:
1989

Iparág:
Építőipar

Díjmentes álláshirdetés ›