Építészmérnök » KÉPTÉR Építésziroda, Budapest

Állás jellege:
Teljes munkaidős

Helyszín:
Budapest
Magyarország

Küldendő:
Portfólió, önéletrajz, fizetési igény.

Publikálva:
2017. jan. 15.

A KÉPTÉR Építésziroda Kft. végzős vagy végzett építész munkatársat keres, teljes munkaidőben, azonnali kezdéssel.

Tevékenységünk társasházak, irodaépületek, szociális létesítmények, bevásárlóközpontok, ipari épületek, sportlétesítmények, mezőgazdasági épületek, családi házak tervezése.

Feladatok:

  • számítógépes tervezés, rajzolás
  • engedélyezési és/vagy kiviteli tervdokumentációk készítése
  • megrendelőkkel / építtetőkkel / alvállalkozókkal napi szinten való kapcsolattartás
  • a szükséges hatósági és szakági egyeztetések elvégzése
  • tervdokumentálással kapcsolatos feladatok elvégzése
  • fentiekkel összefüggő, az ügyvezetők vagy a projektépítész által hatáskörébe utalt egyéb feladatok ellátása

Elvárások:

  • kitűnő program ismeret és használat: ArchiCAD, Cinema 4D vagy más látványtervező program, Photoshop, MS Office
  • jó kommunikációs készség angol nyelven (min. a tárgyalóképes középfokú nyelvtudás)

Cég weboldala:
KÉPTÉR

Cég típusa:
Magán vállalat

Székhely:
Budapest

Alapítás:
2002

Iparág:
Építőipar

Díjmentes álláshirdetés ›