Grafikus » ALDI, Biatorbágy

Állás jellege:
Teljes munkaidős

Helyszín:
Biatorbágy
Magyarország

Munkábalépés időpontja:
Azonnali

Beküldendő:
Önéletrajz, motivációs levél, végzettségét igazoló dokumentumok.

Posztolva:
2017. jan. 3.

ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan alacsony áron.

Feladatok:

  • kreatív kampányok, nyomtatott megjelenések, marketing akciók grafikai tervezése
  • kreatív ügynökségekkel történő együttműködés
  • elektronikus hírlevelek, bannerek, offline és online hirdetések készítése
  • kiadványszerkesztés
  • Webdesign, HTML tartalmak szerkesztése

Elvárások:

  • legalább 3 év releváns területen szerzett grafikai tapasztalat
  • tárgyalási szintű aktív német vagy angol nyelvtudás
  • professzionális Adobe Photoshop, Illustrator és InDesign ismeretek
  • magas fokú MS-Office ismeretek
  • kreativitás, megbízhatóság
  • terhelhetőség, önálló munkavégzés
  • elkötelezettség, csapatszellem

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség
  • fotózási gyakorlati ismeretek
  • szabadkézi rajzolás készsége

Amit kínálunk:

  • átlagon felüli jövedelem
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark
  • dinamikus csapat

Cég weboldala:
ALDI Magyarország

Cég mérete:
1001-5000 munkatárs

Cég típusa:
Magán vállalat

Székhely:
Biatorbágy

Alapítás:
2006

Iparág:
Kiskereskedelem

Díjmentes álláshirdetés ›