Grafikus gyakornok » Europa Média

Állás jellege:
fizetett gyakornok

Helyszín:
Budapest
Magyarország

Küldendő:
Portfólió, önéletrajz, pár sor magadról.

Publikálva:
2018. máj. 2.

Az Európa Média Non-Profit Kft. egy budapesti központú független, non-profit szervezet, amelynek célja érthetően, strukturáltan és tömören közvetíteni információkat az Európai Unió támogatási rendszeréről és a pályázati lehetőségekről minden érdeklődő számára. Cégünk aktívan részt vesz az Európai Bizottság által finanszírozott KFI projektek megvalósításában partnerként és koordinátorként.

Szervezetünk elismert és jól ismert Európa szerte tréningjeiről, melyeknek célja, hogy átadjuk gyakorlati tudásunkat olyan egyetemeknek, kutató intézeteknek, vállalatoknak és KKV-nak, akik pályázati forrásból kívánnak kutatást végezni, fejlesztéseket végezni vagy jelenleg is ilyen projektek megvalósításán dolgoznak. Cégünk e-kurzusokat és egyéb web-alapú platformokat is kifejlesztett, amelyek a fenti célt szolgálják.

Feladatok:

  • KFI projektek arculattervezése
  • offline és online anyagok tervezése
  • tördelési feladatok
  • oktatási anyagok tervezése
  • üzleti és prezentációs anyagok elkészítése
  • közösségi kommunikációs grafikák készítése
  • webes grafikai anyagok készítése

Elvárások:

  • Adobe programok (Illustrator, InDesign, Photoshop) magabiztos használata
  • alapvető nyomdai ismeretek
  • pontos, precíz munkavégzés
  • csapatmunka / együttműködés a cég különböző részlegeivel: projekt menedzsment, IT és marketing
  • angol nyelvtudás kommunikációs szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • alapszintű animációs készség
  • motion design tapasztalat
  • UX szemlélet

Amit kínálunk:

  • széleskörű szakmai gyakorlati lehetőség egy innovatív, nemzetközi csapatban
  • gyakornoki fizetés
  • hosszú távú munkalehetőség a gyakornoki időszakot követően

Cég weboldala:
Európa Média

Cég mérete:
11-50 munkatárs

Cég típusa:
Magán vállalat

Székhely:
Budapest

Alapítás:
2003

Iparág:
Média

Díjmentes álláshirdetés ›