Belsőépítész » iDM Group, Győr

Állás jellege:
Teljes munkaidős

Helyszín:
Budapest/Győr
Magyarország

Küldendő:
Portfólió, önéletrajz, fizetési igény.

Publikálva:
2017. jan. 15.

Győri és budapesti székhelyű belsőépítész tervező irodába belsőépítész tervező munkatársat keresünk.

A pozíció célja:

  • tervezési projektek funkcionális és design koncepciójának megalkotása és a teljes tervezési folyamat és az alvállalkozók menedzselése
  • ügyfél igényeire szabott, harmonikus és megvalósítható design koncepciók és tervek
  • kivitelezés során szükség esetén tervezői művezetés

Elvárások:

  • rendezett, ápolt megjelenés, pozitív beállítottság
  • rendszerető magatartás
  • magas szintű és tudatos kommunikáció, gyors reakciós képesség
  • magától értetődő együttműködési képesség
  • proaktív és problémamegoldó hozzáállás
  • képes összpontosítani és ráérezni az ügyfélre
  • esztétikai érzék és igény
  • önálló, hiánytalan, precíz és hibátlan munkavégzés
  • kreatív gondolkodásmód (!)
  • erős műszaki kompetencia (!)
  • jó térlátás
  • fogékonyság az új termékekre és műszaki megoldásokra
  • csapatmunka
  • minimum 1 év belsőépítész tervezői tapasztalat
  • közép szintű angol és/vagy német
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • CAD rendszerek alapos ismerete
  • legalább közép szintű MS Excel, MS Word ismeret
  • egyéb alapvető felhasználói programok
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • tervezési folyamatban designkoncepciók megalkotása
  • látványtervezők koordinálása
  • kiviteli tervek készítése
  • alvállalkozók koordinálása
  • beépítendő anyagok kiválasztása és a mennyiségi kiírások elkészítése

Amit kínálunk:

  • gyönyörű projektek
  • stílusos munkakörnyezet
  • büszke és motivált csapat
  • elégedett munkatársak
  • igényes ügyfélkörrel, minőségi termékekkel és szolgáltatással rendelkező, bővülő cégünknél a megfelelő eredmények esetén vezető tervező pozíció
  • főállású munkaviszony vagy vállalkozói státus, megbízási szerződéssel

Munkavégzés helye:

  • győri betanulási időszak után munkavégzés budapesti és/vagy győri irodában

Cég weboldala:
iMD Group

Cég típusa:
Magán vállalat

Székhely:
Győr

Iparág:
Építőipar

Díjmentes álláshirdetés ›