UI Designer » CAE Healthcare, Veszprém

Állás jellege:
Teljes munkaidős

Munkavégzés helye:
Veszprém
Magyarország

Küldendő:
Portfólió, önéletrajz, fizetési igény.

Publikálva:
2017. jan. 26.

Szimulációval életek menthetők! Mi a CAE Healthcare-nél azon dolgozunk, hogy korszerű szimulációs és tréning megoldásaink segítségével az egészségügyben dolgozók jobb orvosokká, képzettebb nővérekké váljanak és még több életet menthessenek.

Szenvedélyünk a modern technológia és az ember kapcsolata, az egyszerű és gyorsan tanulható felhasználói felület. Büszkék vagyunk rá, hogy az általunk tervezett rendszereket orvosi egyetemek és kórházak százai használják.

A feladatod:

  • A világon máig egyedülálló Human Patient szimulátor termékeink megismerése és részvétel a szimulátorok vezérlő szoftverének újratervezésében
  • Audió-vizuális termékeink megismerése és részvétel ezen termékek felhasználói felületének modernizálásában
  • Új UI tervezése, wireframe-ek, stílus guide, pattern library készítése és UX kutatás lebonyolítása

Szükséges tudás:

  • UI tervezésben és fejlesztésben szerzett 3 éves tapasztalat
  • (Responsive) HTML/CSS/JavaScript
  • Photoshop/Illustrator vagy hasonló grafikai szoftver készség szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Mobil platformon szereztél tapasztalatokat
  • Terveztél már letisztult, egyszerű és logikus felhasználói felületeket
  • Ismersz wireframe készítő szoftvereket
  • Nyitott vagy új technológiákat tanulni

Amit kínálunk:

  • Munkahely egy jól fizető, sikeres világcégnél
  • Érdekes, motiváló feladatok
  • Napi kapcsolat amerikai és kanadai kollégákkal
  • „Google-hangulatú” iroda
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
  • Folyamatos tanulás, továbbképzés

Cég weboldala:
CAE Healthcare

Cégméret:
11-50 munkatárs

Központ:
Sarasota, FL
Egyesült Államok

Alapítás:
2010

Iparág:
Információs technológia

Díjmentes álláshirdetés ›