Design Diploma 2015

Alább olvashatod a kurátorok által kiválasztott alkotásokból álló, 2015-ös design diploma publikálási listát. A listában szereplő projektek október 26-tól folyamatosan kerülnek bemutatásra, alkotó szerinti betűrendben. A teljes lista tartalmának publikálását követően hozzuk nyilvánosságra a shortlist-et, és ebből kerülnek ki a kategóriák dobogós helyezettjei.

A beválogatottaknak gratulálunk és kellemes izgulást kívánunk a döntőig!

___

ÉPÍTÉSZET

Barna Gergely: Ship’art
Bató Blanka: Állatotthon
Csog Zselyke: Szőnyegkészítő manufaktúra
Dinnyés Eszter Aranka: Fotóműterem, múzeum és kávéző
Eperjesi Rita: Tértár
Huszár Zsanett: Krea banzay közösségi tér
Jani Sándor: Tokiói Magyar Nagykövetség
Juhász Norbert: Salgó vára
Keresztes Nóra: Madármegfigyelő és menedékház
Krizsán Anita: Üvegművészeti alkotóház
Pataki Attila: Orion ébredése
Pintér Márton: 110011
Supala Enikő: Vissza a természetbe!
Szemerey Dániel: ESA Múzeum
Tóth Arnold: Digitális bemutatóterem
Zimmerer Erzsébet: VízSzin(t)Tér
Zöldhegyi Zoltán: Fine Dining Étterem

___

FORMATERVEZÉS

Ábel Tamás: Space Souvenir - Kármán Tódor emlékjel
Bognár Petra - Dobos Bence László: Scale - Hősziklák Útja
Cone Dávid: Telefonfülke egyterű irodákba
Eső Dóra: Csillár
Földi Ádám: Tekintetreflex
Horváth Gyöngyi: CUBIC
Horváth Máté: Közületi szék
Kiss Dorottya: Lampa MAGNIFICO
Koncz Nikoletta: Pad-ka
Lévai Levente: TRU Távol-keleti edénykészlet
Lévay Ariel: Kísérleti állóbútor
Menyhárt Lia: Livepainter
Nagyapáti Zoltán: YUNO - Pihenőbútor várandósok részére
Németh Nóra: Szent fény
Nieto Ramón: Ember, forma, fény interaktív rendszere
Ollé Gellért: Print to build, csomópont rendszer
Sándor Ádám: Jel és fény
Schwarczkopf Attila: Levegő és Design - Az emberi térérzékelés
Simon Borbála: Üveg korlát
Söjtöry Szabolcs: Smart by Cycle
Szöllősi Orsolya: Költöztető bútorcsalád
Tóth Sándor Balázs: Konnect-interaktív meditációs eszköz

___

DIVAT

Horváth Renáta: Tézis, antitézis, szintézis
Németh Ninetta: Második bőr
Németh Zsófia Alíz: IRONmade’n
Schuller Mária: PET PACH
Simon Alíz: Új Kor
Takács Márk Ádám: Pre Noir

___

GRAFIKA

Agg Virág: Gazdálkodj okosan!
Balogh Kata: 534 Cirkusz
Berta Krisztina: Francia kártya
Bertóthy Ágnes: Szatyor társasjáték
Bogó Krisztina: Emberek a hetesen
Borbás Márton: Talaj
Czefernek Judit: Mindennapi Színház
Csordás Alexandra: Családi Süteményeskönyv
Csuth Péter: DIRECTOR LINE
Darvas Edit: „Storydentity” társasjáték
Farkas Gergő Tamás: Typomorphic
Gál Klaudia: Learn Visual tanulási rendszer
Gáliczki Tímea: Referenciapont
Gollowitzer Szabina: George Orwell Book design
Gyetkó Krisztina: Budapest Zoo Pop Up
Imre Dorottya: The packaging pattern pack
Jánossy Kinga: A meseterápia
Jenei Csenge: Kávékészítés barista módra
Kalászi Benjámin: LOOP BOOK
Kiss Krisztina Noémi: Galaxis útikalauz stopposoknak
Kiss József Gergely: Pulse Pavlilion
Kónya Réka: Rovott olvasat
Köves Lili: Neverland applikáció
Mészáros Szandra: KINO Művészmozi és Kávézó Arculattervezés
Misztarka Eszter: Rajzírás
Molnár Tamás: Typetrial Project
Papp Rita: Versvizualizáció
Patkós Luca: Neon múzeum Budapest
Pernyész Dóra: Bence és Bonifác - mesekönyv illusztrációkkal
Stankovics Ádám: YLSW
Szántai Alexandra: Brainwaveit - Agyhullám vizualizáció
Sztanó Zsuzsanna: Lapozható dimenziók
Tóth Lejla: Fedél Nélkül redesign
Treszner Barbara: Örökkön-örökké recept
Vagyóczki Vilmos: Magyarországi Szerb Kulturális és Dokumentációs Központ arculat
Varga Eszter: Térköz
Vörös Botond: Akhilleusz, Képregény és Arculatterv
Zsidek Barbara Csilla: Multikulti Mesék

___

FOTÓ

Faluhelyi Fanni: Nagyapám a nőbolond
Kovács Péter: Space News
Mészáros Zsuzsanna: MMPI
Novák Márton: Amigdala
Pintér Bence: Vanitatum Vanitas

___

MOZGÓKÉP

Ertsey Donát Áron: Tiszta szívvel
Kiss Benedek Kristóf: Cameo K
Mihalik Dóra: No. n
Muntean Adela: Memory Reel

___

A 2015-ös program zsűrije: Anda Emília, Horváth János, Hosszú Gergely, Magyarósi Éva, Ördögh László, Z. Halmágyi Judit

A 2015-ös program támogatói: Design WorkshopKreatív MagazinGestaltenSkillshare